Restaurant Shqiponja

Bar Restorant Shqiponja

 

Bar Restorant Shqiponja eshte nje nga ambjentet e pershtatshme per te kaluar diten. Me ambjente dhe sherbime te pershtatshme per te gjitha shijet e stinet. I pozicionuar poshte kalase shekullore te Rozafes dhe buze lumit Drin restoranti ofron ajer te paster dhe pamje fantastike ne te gjitha stinet e vitit.

Shijen e peisazhit ja shtojne edhe gatimet tradicionale te pergatitura me dashuri nga kuzhiniere me pervoje.

Vizitoni ambjentet tona dhe do te mbeteni te kenaqur!!!

Menu

 

Restoranti yne ofron nje shumllojshmeri gatimesh tradicionale dhe nga kuzhinat e huaja.